US WE ARE COMING

Szukasz rozwiązania, które pomoże zoptymalizować proces zamawiania zapasów oraz upewni Cię, że Twój stan magazynu jest zawsze na odpowiednim poziomie?

A może chcesz przyglądnąć się trendom sprzedażowym w Twojej firmie?

Nie ma problemu, możemy Ci pomóc w każdym z tych zagadnień.

UMÓW PREZENTACJĘ

Czy dążysz do osiągnięcia doskonałości operacyjnej?

 

Nasi klienci cieszą się następującymi korzyściami…

WZROST SPRZEDAŻY I REDUKCJA BRAKÓW MAGAZYNOWYCH

Nasze rozwiązanie pomoże Ci zwiększyć sprzedaż nawet o 20% poprzez redukcję braków magazynowych. Nikt nie lubi sytuacji kiedy zabraknie mu towaru, który powinien być dostępny, ponieważ nie został zamówiony w odpowiedniej ilości albo popyt na ten towar został źle oszacowany. 

PROSTA OBSŁUGA

Zaprojektowaliśmy oprogramowanie tak, aby było bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu pracownicy będą mogli zweryfikować stan zapasów w krótkim czasie, złożyć nowe zamówienia u dostawców, przeglądnąć trendy sprzedaży i przeanalizować rentowność produktów lub działów firmy. 

REDUKCJA STANU MAGAZYNOWEGO I ZALEGAJĄCYCH TOWARÓW

Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz zapomnieć o zgadywaniu i skupić się na tym co ważne. Redukując niepotrzebny stan magazynowy do 35%, dzięki czemu uwolnisz środki, lepiej je inwestując.

Sezonowość i trendy

Biorąc pod uwagę, że ponad 50% wszystkich produktów ma pewnego rodzaju profil sezonowy, ważne jest, aby wahania te były stale śledzone, a prognozy odpowiednio dostosowywane. Aby zapewnić optymalny poziom zapasów przed, w trakcie i po sezonowym wzroście, nawet w przypadku artykułów o długim czasie realizacji. Nasze algorytmy dokładnie analizują sprzedaże w poprzednich sezonach i na ich podstawie wyciągają wnioski, dzięki którym możesz być pewny, że Twój towar jest zawsze na magazynie, w odpowiednim momencie.

Profilowanie popytu

Nasze oprogramowanie analizuje asortymenty na wszystkich poziomach i bierze pod uwagę szereg wskaźników popytu co zostaje uwzględnione w algorytmie rekomendacji zakupu. Dzięki temu możesz analizować popyt na poziomie SKU, grupy artykułów a nawet na podstawie zamówień od danego klienta. Zobaczysz całkowitą wielkość sprzedaży, jej częstotliwość a nawet pojedyncze transakcje.

Jak to działa

Łączymy dane łatwo dostępne w Twojej firmie i układamy je w całość tworząc bloki relacji danych. Dane te są później analizowane przez zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i algorytmów matematycznych odzwierciedlających procesy biznesowe.  

Na co możesz liczyć

Zrozumienie procesów biznesowych, analiza zapasów, sezonowości i trendów to nasza specjalność. Dzięki skupieniu się na tych rzeczach możemy dostarczać naszym klientom rezultaty jakich nie znajdą gdziekolwiek indziej.

DOSTĘPNOŚĆ

Możesz zalogować się do systemu z każdego komputera na Ziemi i kontrolować procesy sprzedażowo-zakupowe Twojej firmy. 

/

KOMUNIKACJA

Otwarta komunikacja z naszymi klientami jest dla nas podstawą. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient może mieć inne wymagania i potrzeby. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie, pomagając im radzić sobie ze stojącymi przed nimi wyzwaniami.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo waszych danych jest dla nas niesamowicie ważne. Dlatego każdy z naszych klientów otrzymuje prywatny serwer tylko i wyłącznie dla jego firmy, co gwarantuje, że dane pozostają dostępne tylko dla jego organizacji.

DOKŁADNOŚĆ

Poświęciliśmy wiele lat na udoskonalanie naszych algorytmów, tak aby były w stanie przewyższyć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszemu rozwiązaniu osoby planujące zapasy, będą analizować i podejmować decyzje w czasie minut nie godzin.

PRZYSTĘPNOŚĆ

Nasze ceny dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb każdego z klientów, biorąc pod uwagę ilość transakcji i osób korzystających z oprogramowania.

Potrzebujesz więcej inforMacji?

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Wersja Demo

 Chcesz zobaczyć jak nasze oprogramowanie działa na przykładowej bazie danych? Nie ma problemu, kliknij w guzik znajdujący się poniżej żeby umówić prezentację.

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Co mówią o nas nasi klienci

“Dane potrzebne do wdrożenia są bardzo czytelne i mogliśmy je łatwo pozyskać z naszego systemu, generując podstawowe zestawienia już dostępne w naszej firmie. Prezentacja danych jest nowatorska, prosta i bardzo czytelna.”

Anna

Analityk Finansowy

“Połączenie analizy stanów magazynowych i rekomendacja poziomu zamówień w oparciu o automatycznie tworzone trendy sprzedażowe daje mi możliwość samodzielnego podejmowania najlepszych decyzji dla moich klientów. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z narzędziem, które łączy ze sobą te rzeczy w tak intuicyjny sposób”

Paweł

Dyrektor sprzedaży

Potrzebujesz konsultacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opisz nam w kilku słowach jak możemy Ci pomóc, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej z rozwiązaniem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

TELEFON