Rozwiązanie dla każdej branży

Stworzone tak, aby pomóc firmom w osiągnięciu doskonałości operacyjnej.

Najbardziej popularne branże wśród naszych klientów

HURTOWNIE

Obecnie wielu hurtowników oferuje szeroki asortyment obejmujący nawet wiele tysięcy pozycji, dzięki temu mogą zaoferować klientom szeroką gamę produktów. Zarządzanie taką ilością asortymentów jest dużym wyzwaniem. Nasze rozwiązanie pozwala osiągnąć większą kontrolę nad zapasami i poprawić rentowność nawet o 40%.

PRODUKCJA

Zespoły planowania muszą być w stanie generować solidne prognozy, aby zapewnić, że właściwe produkty są wykonane we właściwej ilości, oraz wszystkie odpowiednie komponenty są dostępne we właściwym czasie. Umożliwiamy osiągnięcie równowagi pomiędzy kosztami zapasu a dostępnością.

DYSTRYBUTORZY

 Dla dystrybutorów kluczowe znaczenie ma zapewnienie klientom niezawodnej obsługi. Jednak przy szerokim asortymencie utrzymywanie wysokiego poziomu dostępności, przy jednoczesnym utrzymaniu kontroli nad zapasami, może być ogromnym wyzwaniem. Nasze rozwiązania pomagają utrzymywać stale wysoki poziom obsługi, zachowując jednocześnie ścisłą kontrolę nad kosztami łańcucha dostaw i inwestycją w zapasy.

HURTOWNIE

Wraz z silną konkurencją na rynku, wielu hurtowników ucieka się do posiadania ogromnego asortymentu, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby swoich klientów. Jednak przy tak zróżnicowanej gamie produktów, utrzymywanie każdej pozycji pod kontrolą jest ciągłą walką. Dzięki naszemu rozwiązaniu hurtownicy zyskują większą kontrolę nad swoimi zapasami, czerpiąc korzyści z poprawy wydajności. W rezultacie firmy mogą obniżyć poziom zapasów, jednocześnie osiągając oczekiwany przez klientów poziom obsługi.

Co zyskujesz: 

– Redukcję poziomu zapasu na poziomie 20-40%

– Zapewnienie klientom bardzo wysokiego poziomu obsługi

– Zwiększenie efektywności zespołu planowania

PRODUKCJA

Podczas działania w środowisku produkcji, ważne jest, aby zespół planowania mógł generować wiarygodne prognozy dotyczące przewidywanego przyszłego popytu. Istotne jest zapewnienie, że nie tylko produkowane są odpowiednie artykuły, ale także, że wszystkie wymagane komponenty są dostępne w odpowiednim czasie. Podobnie, kiedy firma opiera się na modelu produkcji na zamówienie, dokładne prognozowanie wymaganych części i komponentów jest niezbędne dla zaspokojenia potrzeb klientów. W obu przypadkach nasze oprogramowanie jest narzędziem umożliwiającym osiągnięcie optymalnej równowagi między kosztami zapasu i dostępnością.

Co zyskujesz:

– Kontrolę nad inwentaryzacją surowców

– Pracę w standardzie wydajnego i przejrzystego procesu

– Dokładną analizę zapasu wyrobów gotowych

SEKTOR DYSTRYBUCJI

W sektorze dystrybucji zapewnienie klientom niezawodnej obsługi ma ogromne znaczenie. Dzięki ścisłym umowom o gwarantowanym poziomie obsługi, klienci polegają na dystrybutorach produktów licząc, że dostarczą im wszystkie niezbędne części i komponenty. Problem z dostępnością może doprowadzić do zatrzymania pracy u klienta.

Jednakże, mierząc się z ogromnym asortymentem obejmującym wszystko, od łożysk i uszczelek, aż po układy napędowe i narzędzia, w połączeniu z niezwykle sporadyczną naturą popytu, utrzymanie poziomu zapasów pod kontrolą jest trudnym zadaniem dla zespołu planowania. Nasze rozwiązanie zapewnia lepszy wgląd w cały asortyment i umożliwia firmom optymalizację ich zapasów. 

Co zyskujesz:

– Lepszą wydajność prowadzącą do większej satysfakcji klientów. 

– Zwiększenie efektywności nawet o 60%

– Osiągnięcie poziomu obsługi do 99%

Dlaczego akurat my?

Nasz produkt do optymalizacji i zarządzania zapasami został stworzony przez ludzi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i tym żyją. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązanie, które jest proste w obsłudze i dokładne.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

+ ROZWIŃ SZCZEGÓŁY

Wiele lat pracy zostało poświęconych na doskonalenie naszych algorytmów aby były one szybkie a zarazem oferowały bardzo dokładne wyniki.

/

SZYBKIE WDROŻENIE

+ ROZWIŃ SZCZEGÓŁY

Wiemy, ile kłopotów może przysporzyć wdrażanie nowego oprogramowania do firmy. Dlatego uprościliśmy ten proces jak jest to tylko możliwe i wyniki są niesamowite. Jeśli posiadacie Państwo wszystkie potrzebne dane już teraz w swoim systemie to wdrożenie może zająć tylko kilka dni.

w

ŚWIATOWEJ KLASY SUPPORT

+ ROZWIŃ SZCZEGÓŁY

Nasz support składa się z ludzi a nie robotów. Jesteśmy gotowi udzielić odpowiedzi nawet na najdrobniejsze pytania i pomóc Ci w rozwiązaniu problemu z jakim do nas przychodzisz.

Potrzebujesz konsultacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opisz nam w kilku słowach jak możemy Ci pomóc, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej z rozwiązaniem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

TELEFON